Ventilátory do kúpeľne VENTS typ Quiet Duo

Ventilátory do kúpeľne VENTS typ Quiet Duo.Inovatívny výfukový ventilátor so štýlovým dizajnom.Ideálne na prerušované alebo nepretržité vetranie kúpeľní, spŕch, kuchýň a iných úžitkových priestorov.Dvojrýchlostný do 170 m 3 / h.Trvalý režim nízkej rýchlosti zabezpečuje nepretržitú minimálnu výmenu vzduchu v miestnosti.Montáž do vetracích šácht alebo pripojenie na vzduchové kanály Ø 100 mm a 125 mm.DESIGN    Plášť a obežné koleso sú vyrobené z vysokokvalitného a odolného plastu odolného voči UV žiareniu.
Špeciálne navrhnutý aerodynamický profil obežného kolesa  poskytuje vysoký objem vzduchu v kombinácii s nízkou hlučnosťou.Kompaktný dizajn umožňuje inštaláciu na stenu a strop.Skrátený vývod pre montáž do vetracieho hriadeľa alebo priame pripojenie do vzduchového potrubia Ø 100 mm a 125 mm.Ventilátor je vybavený špeciálne navrhnutým spätným ventilom, ktorý zabraňuje spätnému toku a tepelným stratám počas pohotovostného režimu ventilátora.Výfukové hrdlo ventilátora obsahuje špeciálne navrhnuté vzduchové usmerňovače na zníženie turbulencie vzduchu, hladiny hluku a zvýšeného tlaku vzduchu.Vysoká odolnosť proti prepúšťaniu robí ventilátor ideálnym riešením pre ventiláciu v kúpeľni. Elektronické komponenty sú chránené pevnými krytmi.
MOTOR    Nízka spotreba energie od 4 W vďaka novému dvojstupňovému vysokovýkonnému motoru.Bezúdržbové ložiská obsahujú dostatok maziva na nepretržitú prevádzku 40 000 hodín.Motor na špeciálnych tlmičoch vibrácií pre tlmenie vibrácií a tichý chod.PREVÁDZKOVÉ REŽIMY VENTILÁTOROV S ÚPRAVAMI T, TH:
Ventilátor pracuje štandardne s nízkou rýchlosťou. Ventilátor sa prepne na vysokú rýchlosť, keď je spínač zapnutý alebo je aktivovaný snímač vlhkosti.

Najpredávanejšie

ventilátor vents 100 quiet duo-dvojrýchlostné-zapínanie a vypínanie vypínačom na svetlo
 
€39,94
(€33,28 bez DPH)
1 položiek celkom
ventilátor vents 100 quiet duo-dvojrýchlostné-zapínanie a vypínanie vypínačom na svetlo
€33,28 bez DPH
€39,94 / ks

Ventilátor do kúpeľne so štýlovým dizajnom.Ideálne na prerušované alebo nepretržité vetranie kúpeľní, spŕch, kuchýň a iných úžitkových priestorov.

Kód: 4824032143261