rekuperácia vents vue 100p mini entalpická 106m3

Kód: 4824032028971
Akcia
Neohodnotené
€540 €450 bez DPH €540 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Rekuperácia VUE 100P mini entalpická 106m3.Rekuperačné jednotky aj rekuperátor do bytu tiež rekuperátory do jednej miestnosti rekuperátory do domu rekuperácia aj rekuperačné ventilátor aj rekuperácia vzduchu sú aj rekuperátory do domov aj rekuperačné jednotky aj axiálne ventilátory tie

Detailné informácie

Podrobný popis

Rekuperátory rekuperačné jednotky  VUE 100 P mini je jednoduché a efektívne energeticky úsporné riešenie vetrania bytov, chaty, domov a iných priestorov

Rekuperátory rekuperačné jednotky sú vybavené ventilačnou jednotkou, ktorá zabezpečuje čistenie vzduchu, prívod čerstvého vzduchu  a odstránenie zatuchnutého vzduchu . Tepelná energia sa prenáša do tepelného výmenníka s krížovým tokom a slúži na zahriatie privádzaného vzduchu. Vstavaný výmenník tepla zabraňuje tepelným stratám a ušetrí prevádzkové náklady na vykurovanie v zime a klimatizáciu v lete.

Vďaka kompaktnému krytu a tichej prevádzke VUE 100 P mini jednotka môže byť inštalovaná do podhľadu. Prístroj je určený pre pripojenie k Ø125 mm Maximálna kapacita - 106 m 3 / h..vzduchovodom.Na reguláciu prietoku vzduchu  je určený P3-1-300  prepínač otáčok.Skriňa je vyrobená z nehrdzavejúceho alu-zinkovej ocele  a je vybavená 15mm-ou zvukovou izoláciou z polyuretánovej peny. Pre ľahkú montáž je skriňa vybavená montážnymi konzolami.Odnímateľný panel  poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k vnútorným súčastiam  pre servis a údržbu.Jednotka je vybavená dvoma klapkami:Filter

Prívod a odvod vzduchu sa čistí cez dva filtre s filtračnej triedy G4.Motory:Jednotka je vybavená spoľahlivým ventilátorom s dopredu zahnutými lopatkami, ktoré sú poháňané motormi s nízkou spotrebou energie. Motor má guličkové ložiská ktorá nevyžaduje žiadnu údržbu, ktoré zaručujú dlhú životnosť cca 40 000 hodín a je namazaná nacelú prevádzkovú dobu.

Výmenník tepla VENTS VUE mini 100 P

Tepelný výmenník s účinnosťou rekuperácie tepla od 64% až 72% umožňuje zachytiť nielen teplo, ale aj obnovenie vlhkosti a poskytuje vnútornú rovnováhu vlhkosti. V letnej sezóne výmenník tepla slúži pre nasávanie vzduchu a ochladenie a sušenie, a v zimnom období pre zahriatie.Vodná para sa získava z vlhkého odpadového vzduchu a je absorbovaná teplovýmennými doskami.

Prívod a odvod vzduchu sú úplne oddelené a žiadne mikróby a baktérie nie sú prenášané prúdom vzduchu.

Studený vzduch privádzaný zvonku sa pohybuje cez prívodný ventilátor na prívodný filter, kde sa sa čistí, potom do výmenníka tepla, kde  absorbuje tepelnú energiu z odsávaného vzduchu a potom sa  privádza do miestnosti.

Výmenník tepla znižuje tepelné straty a šetrí prevádzkové náklady na vykurovanie v zime a klimatizáciu v lete.

Náhradné filtre nájdete dole v odporúčame dokúpiť

Ovládanie

Prietok vzduchu (rýchlosť) je regulovaná s P3-1-300 prepínačom otáčok.

  • Nízka rýchlosť - 57 m 3 / h, 24 dBA
  • Stredná rýchlosť - 78 m 3 / h, 32dBA
  • Maximálna rýchlosť - 106 m 3 / h, 41 dBA

Externý prepínač otáčok môže byť na ľubovoľnom mieste.

Tepelná ochrana výmenníka

Ochranu proti zamrznutiu pri nízkych teplotách zaisťuje termostat vnútri krytu, ktorý spína ventilátor  v prípade nebezpečenstva zamrznutia, aby odvádzaný vzduch  ohrial výmenník tepla.

Montáž

Vzhľadom k výške kompaktnej skrine jednotka je určená pre horizontálnu vnútornú inštaláciu pod podhľad a pripojenie k Ø125 mm, guľatým vzduchovodom.

Dodatočné parametre

Kategória: Rekuperácie entalpické VENTS a Blauberg
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: