nástenná klimatizácia toshiba haori ras-b10n4kvrg-e/ras-10j2avsg-e1 (2,5kw/3,2kw)

Kód: SHOP_7787
Neohodnotené
€1 267,20 €1 056 bez DPH €1 267,20 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Nástenná klimatizácia Haori predstavuje atraktívnu jednotku s unikátnou povrchovou koncepciou z textílie, ktorá je dodávaná v dvoch farebných verziách (svetlá a tmavosivá). Je možné si dať ušiť aj vlastnú farebnú kombináciu podľa priloženého plánika. Bonusom k vysoko účinnému filtru Ultra Pure, je aj ozónová čistička vzduchu. Ionizátor zachytáva a neutralizuje kontaminanty, sterilizuje vzduch v miestnosti a prispieva tak k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu v interiéri. Jednotka je dodávaná spolu s infračerveným diaľkovým ovládaním a WiFi adaptérom. Vnútorná jednotka RAS-B10N4KVRG-E má chladiaci výkon 2,5kW s rozlohou miestnosti do 25 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnová jednotka s inovatívnou textilnou povrchovou úpravou. V jednotke je zabudovaný WiFi modul, ktorý komunikuje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant. Ponúka výbornú energetickú účinnosť A+++ a taktiež aj špeciálne tvarované lamely na komfortné prúdenie vzduchu (HADA Careflow).

 

Rotačný kompresor zaručuje vyšší stupeň účinnosti, dlhšiu životnosť, stabilitu pri vzniku vibrácií a nižšiu hlučnosť.

 

VÝHODY

Rozvádzanie vzduchu 3D a funkcia Careflow - zaisťujú prúdenie vzduchu takmer bez prievanu

Prachový filter – ľahko umývateľný vodou

Filter Ultra Pure – Poskytuje čistú atmosféru bez prachu, bez zápachu, mikroorganizmov a jemných častíc. Filter Ultra Pure ponúka až 94% prečistenie PM2,5. PM2,5 označuje častice pochádzajúce zo znečistenia ovzdušia, ktoré majú priemer menší ako 2,5 mikrometra (μm). Štúdie našli úzky vzťah medzi expozíciou jemných častíc a ochorením pľúc alebo zhoršením chronického ochorenia. Filter Toshiba Ultra-Pure zachytáva až 94% PM2,5 a vytvára tak doma zdravý životný priestor.

 

Plazmový ozonátor vzduchu – využíva aj ionizátor, ktorý urýchľuje účinnosť zachytávania nečistôt plávajúcich vo vzduchu generovaním ozónu (O3). Keď sa znečisťujúce látky, ako sú baktérie alebo vírusy, dostanú do kontaktu s ozónom, nakoniec sa deaktivujú oxidáciou. Následne sa ozón v podstate vracia späť na kyslík (O2), čo z neho robí veľmi ohľaduplný k životnému prostrediu. Výsledkom je čisté, čerstvé a zdravé prostredie bohaté na molekuly kyslíka bez akýchkoľvek nepríjemných pachov.

 

3D prúdenie vzduchu – možnosť presmerovania výfuku vzduchu nielen hore a dole, ale aj doprava a doľava podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky. Vďaka nemu sa dosiahne perfektná distribúcia vzduchu.

Hybrid-Invertorová regulácia – v prípade, že je rozdiel medzi požadovanou a jestvujúcou teplotou veľký, tak invertor zapne mód PAM, čím podá vysoký výkon pre rýchle dosiahnutie požadovaného komfortu. Pri menšom rozdiele teplôt prepne invertor na mód PWM. V tomto režime je potrebný minimálny elektrický príkon a účinnosť maximálna. Pri mnohých invertorových klimatizačných jednotkách sa využíva aspoň jedna z týchto regulácií, ale iba hybrid-invertor na jednosmerný prúd TOSHIBA integruje obidve technológie paralelne, čím zaručuje optimálne výsledky.

WIFI ovládanie Toshiba – S wifi adaptérom môže byť klimatizačné zariadenie ovládané prostredníctvom smartfónov, tabletov alebo PC. K tomu je potrebná WIFI sieť a externý ovládač, ktorý je nainštalovaný v blízkosti alebo priamo v klimatizačnom zariadení. Systém sa ovláda cez aplikáciu a poskytuje tak najvyššie pohodlie.

S novou aplikáciou Toshiba Home AC Control máte úplnú kontrolu nad úrovňou pohodlia, po ktorej túžite. 5 používateľov má možnosť ovládať prevádzku až 10 jednotiek zo svojho tabletu alebo smartfónu jednoduchým a rýchlym spôsobom. Poskytuje tiež schopnosť ovládať jednotky v skupine pre rýchle uplatnenie komfortných podmienok vo vybraných oblastiach.

 

Klimatizačné jednotky Toshiba ponúkajú množstvo FUNKCIÍ, ako napríklad:

Automatický reštart – po výpadku elektrického prúdu sa klimatizácia znovu automaticky zapne do predvoleného režimu.

Hi-Power (vysoký výkon) – spustí mimoriadne silné prúdenie vzduchu pre rýchle ochladenie a dosiahnutie požadovanej teploty.

Ekologický mód – teplota miestnosti, otáčky ventilátora a prevádzkový mód budú automaticky regulované pre dosiahnutie energeticky úspornej prevádzky.

Tichý mód – S aktivovaním „tichého režimu“ môžete ovládať rýchlosť ventilátora cez jedno tlačidlo na úroveň rýchlosti akú si želáte, čím sa ešte viac zníži hlučnosť.

Fireplace mode – klimatizácia sa prepne do režimu s cirkuláciou vzduchu a zaisťuje distribúciu tepla z iných zdrojov.

Funkcia samočistenia – Toshiba vyvinula systém samočistenia, ktorý redukuje vlhkosť vo vnútri jednotky, čím predchádza vzniku prípadných plesní. Po ukončení prevádzky vnútornej jednotky beží v nej umiestnený ventilátor ďalej, čím vysušuje celkovú vlhkosť na tepelnom výmenníku. Následne sa ventilátor automaticky vypne.

Čarovná cievka (Magic Coil) - inovatívny samočistiaci povlak vnútornej špirály od spoločnosti Toshiba. Magic Coil vytvára klzký povrch, na ktorý sa prach a nečistoty zvlášť ťažko prilepia. Týmto spôsobom sa počas odmrazovania vypúšťajú nečistoty z jednotky. Výsledkom je vždy čistý, bez hromadenia vlhkosti a plesní. Pretože špirála zostáva čistá, udržuje sa energetická účinnosť a jednotkou cirkuluje zdravý vzduch bez zápachu.

Autodiagnostika – zariadenie pri poruche určí príčinu poruchy a pomocou chybových kódov oznámi svoj stav.

Power selection – obmedzenie výkonu a tým aj šetrenie energie o 25, 50 alebo 75%.

Týždenný časovač – pre každý deň je možné uložiť až 4 nastavenia časovača podľa životného štýlu rodiny. Jednotku môžete zapnúť alebo vypnúť a okrem toho sa dá nastaviť pre každý spínací čas požadovaná teplota v miestnosti.

Zapojenie vo verzii MULTI – možnosť zapojenia viacerých vnútorných jednotiek pri jednej vonkajšej jednotke. 

Temperovanie na 8°C – funkcia protimrazovej ochrany zabezpečuje konštantné temperovanie na 8°C.

 

Spoločnosť Toshiba ponúka na všetky diely jednotky 7-ročnú záruku.Technická špecifikácia: 

Model: Vnútorná / Vonkajšia jednotka

RAS-B10N4KVRG-E / RAS-10J2AVSG-E1

chladiaci výkon

kW

2,5 (0,9-3,2)

Pdesignc*

kW

2,50

vykurovací výkon

kW

3,2 (0,70 - 6,00)

Pdesignh**

kW

3,00

el.príkon - chl.

kW

0.25-0.23

el.príkon - vyk.

kW

0.25-0.23

stupeň účinnosti - EER/COP

4,63 / 4,62

sezónna účinnosť - SEER/SCOP

8,60 / 5,10

energetická trieda - chl./vyk.

A+++ / A+++

ročná spotreba el.energie

kWh

prevádzkový prúd - chl./vyk.

A

prietok vzduchu - chl./vyk.

m3/h

600 / 610

napájanie

V/Hz/Ph

230 / 50 / 1

do vonkajšej

Vnútorná jednotka

hlučnosť - chl. max./min.

dB

41 / 21

Akustický výkon - chl.

dB

hlučnosť - vyk. max./min.

dB

41 / 20

Akustický výkon - vyk.

dB

rozmery (VxŠxH)

mm

300x987x210

hmotnosť

kg

11

Vonkajšia jednotka

hlučnosť - chl./vyk.

dB

44 / 46

Akustický výkon - chl./vyk.

dB

rozmery (VxŠxH)

mm

500x780x290

hmotnosť

kg

26

pripojenie

- kvapalina

mm (")

6,35 (1/4")

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné klimatizácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 37 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: