nástenná klimatizácia samsung wind-free elite ar09txcaawkneu + ar09txcaawkxeu

Kód: SHOP_7037
Neohodnotené
€1 531,20 €1 276 bez DPH €1 531,20 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Nový model Wind-Free klimatizácie pre sezónu 2020. Nástenná klimatizácia Samsung Wind-Free Elite AR09TXCAAWKNEU + AR09TXCAAWKXEU s upraveným dizajnom a zvýšenou energetickou účinnosťou A+++.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samsung Wind-Free Elite

  • Wind-Free jednotky predstavujú revolučný spôsob komfortného, tichého a energeticky úsporného chladenia vzduchu, oproti verzii Comfort je vo verzii Elite lepšia filtrácia a zároveň pohybový senzor pre efektívnu prevádzku
  • Klimatizácia najprv vychladí miestnosť cez lamelu a po dosiahnutí požadovanej teploty sa zariadenie prepne do režimu Wind-Free a udržuje zvolenú teplotu v miestnosti cez perforovaný predný panel klimatizácie (23 000 mikrootvorov)
  • Motion Detector Sensor (senzor prítomnosti osôb, ktorým jednotka upravuje svoje nastavenia a teplotu, aby šetrila energiu)
  • AI Auto Comfort - automatický režim klimatizácie ovládaný umelou inteligenciou (sleduje vonkajšiu - vnútornú teplotu, preferované nastavenia a automaticky sa stará o optimálne a komfortné podmienky v miestnosti)
  • Energetická trieda A+++ (chladenie) / A+++ (kúrenie)
  • Špičková úroveň filtrácie vzduchu použitím: Tri-Care Filter a Easy Filter Plus. Táto zostava filtrov zachytáva aj tie najmenšie čiastočky prachu s veľkosťou 2,5 μm, alergény, vírusy i baktérie a čiastočne aj cigaretový dym.
  • vlastnosti: Wind-Free chladenie (distribúcia vzduchu, ktorá nevytvára prievan), MDS (pohybový senzor), AI Auto Comfort (vnútornú klímu riadi umelá inteligencia ), Smart Control (možnosť ovládať hlasom cez Bixby 2.0), Odvlhčovanie vzduchu, integrovaný displej ON/OFF (okrem teploty zobrazuje aj aktuálnu spotrebu el. energie), Beep on/off,  Digital inverter Plus, Dvojstupňové chladenie, Good’sleep, komfortný/Eco mód, časovač, automatický reštart, samočistenie, indikátor znečisteného filtra,  zabudovaný Wi-Fi adaptér pre ovládanie cez smartfón alebo tablet (aplikácia SmartThings)
  • hlučnosť modelov 16 - 40 dBA
  • diaľkové infračervené ovládanie súčasťou balenia

Nový model Wind-Free klimatizácie pre sezónu 2020. Nástenná klimatizácia Samsung Wind-Free Elite AR09TXCAAWKNEU + AR09TXCAAWKXEU s upraveným dizajnom a zvýšenou energetickou účinnosťou A+++.

Vlastnosti

Hladina akustického tlaku klimatizácie 16 - 39 dB
Chladiaci výkon klimatizácie 2,5 kW
Stupeň účinnosti pri chladení SEER 8,8
Vykurovací výkon klimatizácie 3,2 kW
Stupeň účinnosti pri vykurovaní SCOP 5,1
Energetická trieda A+++ / A+++
Rozmery vnútornej klimatizácie 299x889x215 (VxŠxH) mm
Rozmery vonkajšej klimatizácie 548x790x285 (VxŠxH) mm
Rozloha miestnosti 0-25 m²
Typ chladiva R32

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: