nástenná klimatizácia samsung wind-free avant ar12txeaawkneu + ar12txeaawkxeu

Kód: SHOP_6980
Neohodnotené
€1 483,20 €1 236 bez DPH €1 483,20 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Nový model Wind-Free klimatizácie pre sezónu 2020. Nástenná klimatizácia Samsung Wind-Free Avant AR12TXEAAWKNEU + AR12TXEAAWKXEU s upraveným dizajnom a energetickou účinnosťou A++.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samsung Wind-Free Avant

  • Wind-Free jednotky predstavujú revolučný spôsob komfortného, tichého a energeticky úsporného chladenia vzduchu, oproti verzii Comfort je vo verzii Avant lepšia filtrácia a vo verzii Elite je navyše pohybový senzor pre efektívnu prevádzku
  • Klimatizácia najprv vychladí miestnosť cez lamelu a po dosiahnutí požadovanej teploty sa zariadenie prepne do režimu Wind-Free a udržuje zvolenú teplotu v miestnosti cez perforovaný predný panel klimatizácie (23 000 mikrootvorov)
  • AI Auto Comfort - automatický režim klimatizácie ovládaný umelou inteligenciou (sleduje vonkajšiu - vnútornú teplotu, preferované nastavenia a automaticky sa stará o optimálne a komfortné podmienky v miestnosti)
  • Energetická trieda A++ (chladenie) / A++ (kúrenie)
  • Špičková úroveň filtrácie vzduchu použitím: Tri-Care Filter a Easy Filter Plus. Táto zostava filtrov zachytáva aj tie najmenšie čiastočky prachu s veľkosťou 2,5 μm, alergény, vírusy i baktérie, a čiastočne aj cigaretový dym.
  • vlastnosti: Wind-Free chladenie (distribúcia vzduchu, ktorá nevytvára prievan), AI Auto Comfort (vnútornú klímu riadi umelá inteligencia ), Smart Control (možnosť ovládať hlasom cez Bixby 2.0), Odvlhčovanie vzduchu, integrovaný displej ON/OFF (okrem teploty zobrazuje aj aktuálnu spotrebu el. energie), Beep on/off,  Digital inverter Plus, Dvojstupňové chladenie, Good’sleep, komfortný/Eco mód, časovač, automatický reštart, samočistenie, indikátor znečisteného filtra,  zabudovaný Wi-Fi adaptér pre ovládanie cez smartfón alebo tablet (aplikácia SmartThings)
  • hlučnosť modelov 16 - 45 dBA
  • diaľkové infračervené ovládanie súčasťou balenia

Nový model Wind-Free klimatizácie pre sezónu 2020. Nástenná klimatizácia Samsung Wind-Free Avant AR12TXEAAWKNEU + AR12TXEAAWKXEU s upraveným dizajnom a energetickou účinnosťou A++.

Vlastnosti

Hladina akustického tlaku klimatizácie 16 - 40 dB
Chladiaci výkon klimatizácie 3,5 kW
Stupeň účinnosti pri chladení SEER 7,3
Vykurovací výkon klimatizácie 4,0 kW
Stupeň účinnosti pri vykurovaní SCOP 4,6
Energetická trieda A++ / A++
Rozmery vnútornej klimatizácie 299x889x215 (VxŠxH) mm
Rozmery vonkajšej klimatizácie 548x790x285 (VxŠxH) mm
Rozloha miestnosti 26-35 m²
Typ chladiva R32

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: