klimatizácia aux j-smart asw-h12c5c4/jcr3di-b8 3,50kw/3,70(kw)

Kód: SHOP_8286
Neohodnotené
€637,49 €531,24 bez DPH €637,49 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Nástenná klimatizačná jednotka AUX J-Smart ASW-H12 3,50kW/3,70kW je klasickou klimatizačnou jednotkou v elegantnom prevedení a vďaka vykurovaniu až do -20°C vonkajšej teploty a možnosti WiFi ovládania je vhodná do akéhokoľvek interiéru. Vďaka patentovanému tvaru lamiel dosahuje najdlhší dosah ventilátora na trhu pri zachovaní najnižšej hlučnosti. Disponuje odnímateľnou časťou jednotky, čím sa uľahčuje prístup k montáži aj k servisu. Klimatizačná jednotka sa pýši rýchlym dosiahnutím maximálneho výkonu chladenia (už za 30 sekúnd) a vykurovania (už za 60 sekúnd).

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločnosť AUX je popredným svetovým výrobcom rezidenčných a komerčných klimatizácií. V obore chladenia sa AUX umiestnil na 3. mieste celosvetovej výroby klimatizácií a chladiacej techniky. Invertorový rotačný kompresor používaný v klimatizáciách AUX zaručuje spoľahlivú a efektívnu prevádzku zariadení a najvyššie parametre energetickej účinnosti. Zaisťuje tiež nízke prevádzkové náklady a nízku hladinu hluku. Odolné a vysoko kvalitné materiály použité pri konštrukcii kompresora znamenajú jeho dlhú a bezproblémovú prevádzku. 

Všetky nástenné jednotky AUX sú štandardne vybavené ionizátorom, ktorý účinne odstraňuje nepríjemné pachy a škodlivé látky a uvoľňuje ióny do vzduchu prúdiaceho cez klimatizačné zariadenie, ktoré neutralizujú nebezpečné častice v ňom obsiahnuté.

Séria J-Smart sú ekonomické jednotky s univerzálnym, moderným štýlom a optimálnymi pracovnými parametrami. Jednotky J-Smart prekvapujú množstvom funkcií – okrem iného ponúkajú samočistiacu funkciu, 24-hodinový časovač, tichý režim, ovládanie prostredníctvom WiFi a veľa ďalších.  

Funkcia samočistenia automaticky vysuší výmenník tepla vnútornej jednotky po dokončení chladenia, čím ho pripravuje na ďalšiu prevádzku. Udržuje vnútro jednotky čisté, a tým zabraňuje množeniu baktérií, plesní a nepríjemných zápachov. Vďaka tejto funkcii môže klimatizácia zaručiť užívateľov nielen čisté, ale aj bezpečné prostredie. 

 

Funkcie, ktoré ponúka nástenná klimatizačná jednotka AUX J-SMART ASW-H12:VýhodyTechnické špecifikácie 


Rozmery


Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie AUX
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 33.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: