gree pular gwh24agd-k6dna1c/i - gwh24agd-k6dna1c/o 6,2kw/6,5kw

Kód: SHOP_8293
Neohodnotené
€1 297,20 €1 081 bez DPH €1 297,20 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Nástenná klimatizačná jednotka GREE PULAR GWH24AGD-K6DNA1C/I o výkone 6,2kW/6,5kW s klasickým dizajnom bielej farby s podsvieteným panelom. Aj napriek zaradeniu do strednej triedy, môže svojimi nadštandardnými parametrami a funkciami konkurovať aj modelom technologicky vyspelejších klimatizácií.

Detailné informácie

Podrobný popis

GREE je jedným zo svetových lídrov na poli výroby klimatizačnej a tepelnej techniky. Jeho produkty sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a šetrným prístupom k prírode a životnému prostrediu. Vďaka tomu si GREE vybudovalo meno dôveryhodnej značky, ktorej klimatizácie sú známe a oceňované po celom svete. 

Nástenná klimatizačná jednotka GREE PULAR GWH24AGD-K6DNA1C/I - GWH24AGD-K6DNA1C/O je klasickou klimatizačnou jednotkou, ktorá je síce zaradená do strednej triedy, ale svojimi nadštandardnými parametrami a funkciami môžu konkurovať viacerým modelom technologicky vyspelejších klimatizácií.

Klimatizačné jednotky zo série Gree Pular využívajú DC invertorovú reguláciu s najnovšou riadiacou G10 technológiou. Pýšia sa aj mnohými funkciami, ako napríklad zabudovaným WiFi-modulom na ovládanie na diaľku pomocou aplikácie v smartfóne alebo funkciou I Feel, ktorá pomocou snímača umiestneného v diaľkovom ovládači vyhodnotí teplotu interiéru na danom mieste a v prípade potreby upraví činnosť klimatizačnej jednotky.

Okrem spomínaných funkcií sa môžeme spoľahnúť aj na komfortný spánkový režim, pohyb lamiel vodorovne aj zvisle, ale aj na dokonalú filtráciu vzduchu, autodiagnostiku porúch, automatický reštart po výpadku prúdu, automatické čistenie, prevenciu vyfukovania studeného vzduchu i Cold Plasma generátor. Funkciu temperovania na 8°C využijete aj v prípade, ak veľa cestujete alebo ak v priebehu vykurovacej sezóny nevyužívate naplno obytné či kancelárske priestory.

Klimatizácie zo série Pular sú zaradené do energetickej triedy A++ pri chladení a A+ pri kúrení.

Prevádzkový rozsah je od -15 do 43°C.

 

Funkcie, ktoré ponúka nástenná klimatizačná jednotka GREE PULAR GWH24AGD-K6DNA1C/I - GWH24AGD-K6DNA1C/O 


Technické špecifikácieVýhody klimatizačnej jednotky GREE PULAR:

·       ModBus Ready

·       Externé zapnutie/vypnutie

·       Možnosť centrálneho ovládania

·       Prípojka pre káblové diaľkové ovládanie

·       Ventilátor so 7 stupňami rýchlosti

·       Výborný pomer cena/výkon

·       Kompaktná jednotka

·       130°Left-Right Swing I I 180°Up-Down Swing

·       Tichá prevádzka do 21 dB 


Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie Gree
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 53 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: