gree fairy 2 gwh24ace-k6dna1a/i - gwh24qe-k6dna1e/o 7,0kw/7,4kw

Kód: SHOP_8304
Neohodnotené
€1 468,80 €1 224 bez DPH €1 468,80 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Nástenná klimatizačná jednotka GREE FAIRY GWH24ACE-K6DNA1D/I o výkone 7,0kW/7,4kW s moderným dizajnom vnútornej jednotky. Vďaka minimalistickému dizajnu sa nástenná jednotka FAIRY hodí do každého interiéru. Okrem nenápadného vzhľadu zaujme jednoduchou obsluhou, 3D výstupom vzduchu a 7 úrovňami ventilátora. Moderné diaľkové ovládanie s LCD displejom pre riadenie všetkých funkcií je súčasťou dodávky tejto klimatizačnej jednotky.

Detailné informácie

Podrobný popis

GREE je jedným zo svetových lídrov na poli výroby klimatizačnej a tepelnej techniky. Jeho produkty sa vyznačujú vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a šetrným prístupom k prírode a životnému prostrediu. Vďaka tomu si GREE vybudovalo meno dôveryhodnej značky, ktorej klimatizácie sú známe a oceňované po celom svete. 

Nástenná klimatizačná jednotka GREE AMBER je klasickou klimatizačnou jednotkou, ktorá je síce zaradená do strednej triedy, ale svojimi nadštandardnými parametrami a funkciami môžu konkurovať viacerým modelom technologicky vyspelejších klimatizácií. 

Klimatizačné jednotky zo série Gree Fairy využívajú DC invertorovú reguláciu s najnovšou riadiacou G10 technológiou. Striedavé napätie AC z elektrickej siete je prevedené meničom na jednosmerné DC napätie. Týmto jednosmerným napätím a zmenou frekvencie je prevádzkovaný kompresor. Výkon kompresora je presne prispôsobený požiadavke v miestnosti. Vďaka tomu sa vyhne kolísaniu teploty v miestnosti a zároveň ušetrí až 40% energie. Prostredníctvom najnovšej inverterovej technológie G10 je rýchlosť kompresora možné znížiť na veľmi nízke otáčky a je riadený čiastočne pri 10Hz. Tak sa pri čiastočnom zaťažení ušetrí ešte viac energie.

Gree Fairy sa vyznačuje veľmi prepracovaným vkusným dizajnom s podsvieteným displejom a aerodynamicky tvarovanými bočnými lamelami, ktoré sú zdobené jemným strieborným lemovaním. 

Klimatizácie Fairy naplnené chladivom R32 disponujú efektívnejším výkonom a veľkým funkčným rozsahom. Klimatizácie sú schopné poskytnúť 7 ventilačných rýchlostí vrátane Turbo funkcie. 

Jednotky Fairy sa však vyznačujú aj mnohými inými funkciami, ako napríklad komfortným spánkovým režimom, ktorý vykonáva korekciu nastavenej teploty v miestnosti počas spánku, zabudovaným WiFi-modulom na ovládanie na diaľku pomocou aplikácie v smartfóne alebo funkciou I Feel, ktorá pomocou snímača umiestneného v diaľkovom ovládači vyhodnotí teplotu interiéru na danom mieste a v prípade potreby upraví činnosť klimatizačnej jednotky. 

Okrem spomínaných funkcií sa môžeme spoľahnúť aj na viacstupňovú filtráciu vzduchu, odvlhčovanie, autodiagnostiku porúch, automatický reštart po výpadku prúdu, automatické čistenie, či prevenciu vyfukovania studeného vzduchu alebo časovač. Funkciu temperovania na 8°C využijete aj v prípade, ak veľa cestujete alebo ak v priebehu vykurovacej sezóny nevyužívate naplno obytné či kancelárske priestory.

Rozsah prevádzkovej teploty chladenia je od -22 do 43°C.

Klimatizácie Fairy sú zaradené do energetickej triedy A++ pri chladení a A+ pri kúrení.  

 

Funkcie, ktoré ponúka nástenná klimatizačná jednotka GREE FAIRY GWH24ACE-K6DNA1A/I – GWH24QE-K6DNA1E/O


Výhody

-        - Funkcia HEALTH/COLD PLASMA TECHNOLÓGIA

Vnútorná jednotka klimatizácie počas prevádzky nasáva vzduchu z miestnosti, ktorý môže obsahovať prach alebo častice vrátane baktérií. V rovnakom čase sú v najužšom mieste, kadiaľ prechádza vzduch jednotkou, Cold Plasma generátorom emitované milióny negatívnych iónov, ktoré sa doslova prilepia na častice a baktérie. Negatívne ióny spôsobia, že sú častice a baktérie veľmi ťažké na to, aby ďalej zostali vo vzduchu, a sú zachytené vzduchovým filtrom. Už po 2 hodinách prevádzky je vďaka Cold Plasma technológii vzduchu v miestnosti čistejší, sviežejší a má významne redukované množstvo baktérií.

Vďaka tejto technológii znížite vo svojej domácnosti pravdepodobnosť ochorenia na chrípku, či iné choroby spôsobené baktériami prenášanými vzduchom. Priaznivo vplývajú aj na alergikov vďaka znižovaniu alergénov v takto čistenom vzduchu.

-        - 3D špirála

Veľká smerovacia lamela so špirálou pre lepšie rozptýlenie vyfukovaného vzduchu do všetkých strán umožňuje chladenie zhora nadol, čím zaisťuje užívateľovi komfortnejšie prostredie.

-        - Bezpečnosť a spoľahlivosť klimatizačnej jednotky

Jednotka je vyrobená zo špeciálneho antikorózneho materiálu pre zvýšenie odolnosti klimatizačného zariadenia voči korózii a pôsobeniu kyselín vo vlhkom prostredí. Pre blok elektriny je použitý nový ohňovzdorný materiál BMV, ktorý je bezpečný a spoľahlivý. V prípade nedostatku chladiva alebo zablokovaného ventilu, sa na vnútornej jednotke klimatizácie zobrazí kód poruchy „F0“ a zastaví prevádzku, aby zabránila poškodeniu systému.

-        - Vysoká účinnosť a úspora energie

Po aktivácii energeticky úsporného režimu bude teplota pre chladenie nastavená na 27°C a rýchlosť ventilátora zmenená na nízku. Po zastavení klimatizácie, bude pohotovostná spotreba max. 1W.

V prípade výpadku napájania, sa po jeho obnovení budú jednotky spúšťať postupne tak, aby nedošlo k preťaženiu rozvodovej siete (najmä u veľkých budov).


Technická špecifikácia:-         

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie Gree
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 70 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: