gree amber gwh12yc-k6dna1a/i - gwh12yc-k6dna1a/o 3,5kw/3,8kw

Kód: SHOP_8295
Neohodnotené
€951,60 €793 bez DPH €951,60 / 1 ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Nástenná klimatizačná jednotka GREE AMBER GWH12YC-K6DNA1A/I o výkone 3,5kW/3,8kW s bielo-strieborným dizajnom vnútornej jednotky. Vďaka minimalistickému dizajnu s nástenná jednotka AMBER hodí do každého interiéru. Okrem nenápadného vzhľadu zaujme jednoduchou obsluhou, 3D výstupom vzduchu a 7 úrovňami ventilátora. Moderné diaľkové ovládanie s LCD displejom pre riadenie všetkých funkcií je súčasťou dodávky tejto klimatizačnej jednotky.

Detailné informácie

Podrobný popis

GREE je jedným zo svetových lídrov na poli výroby klimatizačnej a tepelnej techniky. Jeho produkty sa vyznačujú vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a šetrným prístupom k prírode a životnému prostrediu. Vďaka tomu si GREE vybudovalo meno dôveryhodnej značky, ktorej klimatizácie sú známe a oceňované po celom svete. 

Nástenná klimatizačná jednotka GREE AMBER je klasickou klimatizačnou jednotkou, ktorá je síce zaradená do strednej triedy, ale svojimi nadštandardnými parametrami a funkciami môžu konkurovať viacerým modelom technologicky vyspelejších klimatizácií. 

Moderným dizajnom prináša klimatizácia značky GREE dotyk luxusu do každej domácnosti. Užívateľsky prívetivé diaľkové ovládanie zaručí radosť pri nastavovaní jednotlivých operácií.  

Klimatizačné jednotky zo série Gree Amber využívajú DC invertorovú reguláciu s najnovšou riadiacou G10 technológiou. Striedavé napätie AC z elektrickej siete je prevedené meničom na jednosmerné DC napätie. Týmto jednosmerným napätím a zmenou frekvencie je prevádzkovaný kompresor. Výkon kompresora je presne prispôsobený požiadavke v miestnosti. Vďaka tomu sa vyhne kolísaniu teploty v miestnosti a zároveň ušetrí až 40% energie. Prostredníctvom najnovšej inverterovej technológie G10 je rýchlosť kompresora možné znížiť na veľmi nízke otáčky a je riadený čiastočne pri 10Hz. Tak sa pri čiastočnom zaťažení ušetrí ešte viac energie.

Jednotky AMBER sa pýšia mnohými funkciami, ako napríklad zabudovaným WiFi-modulom na ovládanie na diaľku pomocou aplikácie v smartfóne alebo funkciou I Feel, ktorá pomocou snímača umiestneného v diaľkovom ovládači vyhodnotí teplotu interiéru na danom mieste a v prípade potreby upraví činnosť klimatizačnej jednotky.

Okrem spomínaných funkcií sa môžeme spoľahnúť aj na automatický reštart po výpadku prúdu, automatické čistenie, či Cold Plasma generátor. Funkciu temperovania na 8°C využijete aj v prípade ak veľa cestujete alebo ak v priebehu vykurovacej sezóny nevyužívate naplno obytné či kancelárske priestory.

Rozsah prevádzkovej teploty chladenia je od -15 do 43°C a rozsah prevádzkovej teploty vyhrievania je od -22 do 24°C.

 

Funkcie, ktoré ponúka nástenná klimatizačná jednotka GREE AMBER GWH12YC-K6DNA1A/I – GWH12YC-K6DNA1A/OTechnické špecifikácieVýhody klimatizačnej jednotky GREE AMBER:

·       WiFi modul

·       Cold Plasma generátor

·       Priestorový 3D výstup vzduchu

·       7 stupňov rýchlosti ventilátora

·       Elektronické nastavenie lamiel v H/V smere

·       Funkcia temperovania na 8°C

·       Regulácia teploty s funkciou „I FEEL“ 

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie Gree
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 37 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: