axiálne odsávacie ventilátory vents tt 100t pro -časový dobeh priemer napojenia 100mm-dvojrýchlostný výkon:180-245m3/h napätie 230v

Kód: 4824032080276
Akcia
Neohodnotené
€91,39 €76,16 bez DPH €91,39 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT PRO100T timer časový dobeh sú vybavené jednofázovými dvojrýchlostnými motormi s nízkou spotrebou energie.Axiálne odsávacie ventilátory motory sú chránené proti prehriatiu, aby sa zabránilo preťaženiu motora.Guľkové ložiská predlžujú životnosť motora až na 40 000 hodín. pri nepretržitej prevádzke. Motor má krytie IP X4.

Detailné informácie

Podrobný popis

Axiálne  odsávacie ventilátory VENTS TT PRO100T vybavené regulovaným časovačom s oneskorením vypnutia nastaviteľným od 2 do 30 min.sú najlepším riešením na vetranie kúpeľní a kuchýň a iných vlhkých priestorov, ako aj na vetranie bytov, chát, obchodov, kaviarní atď.Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného odolného plastu.
 Všetky modely môžu byť vybavené regulovaným časovačom s oneskorením vypínania nastaviteľným od 2 do 30 minút.Odnímateľné obežné koleso a blok motora s pripojovacou skrinkou je pripevnený k puzdru zostavenému s čapmi pomocou špeciálnych svoriek so západkami. Vďaka tomu je údržba ventilátora rýchla a ľahká. Údržba ventilátora nevyžaduje úplné rozloženie. Jednoducho vytiahnite centrálny blok z krytu a vykonajte potrebnú údržbu.
 Kryt ventilátora VENTS TT PRO je vyrobený z nízko horľavého polypropylénu.Vstupný nástavec je vybavený kolektorom, ktorý umožňuje hladký prívod vzduchu do ventilátora.Tvar hemisférického obežného kolesa a špeciálne profilované lopatky zvyšujú cirkulárnu rýchlosť prúdenia vzduchu a poskytujú vyšší tlak a kapacitu v porovnaní so štandardnými axiálnymi ventilátormi.Difúzor, špeciálne profilované obežné koleso a smerovacie lopatky na výstupe z krytu ventilátora distribuujú prúdenie vzduchu tak, aby sa dosiahla najlepšia kombinácia vysokého výkonu, zvýšeného tlaku a nízkej hlučnosti.
Axiálne  odsávacie ventilátory  VENTS TT PRO sú vybavené jednofázovými dvojrýchlostnými motormi s nízkou spotrebou energie.Motory sú chránené proti prehriatiu, aby sa zabránilo preťaženiu motora.Guľkové ložiská predlžujú životnosť motora až na 40 000 hodín. pri nepretržitej prevádzke.
Motor má krytie IP X4.
Axiálne  odsávacie ventilátory sú vhodné pre montáž v ľubovoľnom uhle a bode systému. Vo vnútri jedného systému môže byť nainštalovaných niekoľko ventilátorov.
Vo vnútri jedného systému môže byť nainštalovaných niekoľko ventilátorov:
paralelná  montáž na zvýšenie prietoku vzduchu;
v sériovej montáži  na zvýšenie prevádzkového tlaku;
Skrinka ventilátora je vybavená plochou montážnou doskou na pripevnenie ventilátora k stene.Montážna krabica môže byť inštalovaná v akejkoľvek polohe na uľahčenie montáže a zapojenia

Vhodný regulátor otáčok alebo prepínač rýchlosti nájdete dole v súvisiacich produktoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Axiálne potrubné ventilátory - VENTS typ TT
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.64 kg
Priemyselné ventilátory pre potrubie: 100mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: