axiálne odsávacie ventilátory vents tt 100 t-časový dobeh priemer napojenia 100mm-dvojrýchlostný výkon:145-187m3/h napätie 230v

Kód: 4823016250223
Akcia
Neohodnotené
€55,80 €46,50 bez DPH €55,80 / 1 ks
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
16.10.2023
Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT sa používajú pre systémy ventilácie, ktoré vyžadujú vysoký tlak, silné prúdenie vzduchu a nízku hlučnosť . Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT sú najlepším riešením pre výmenu vzduchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Axiálne odsávacie ventilátory VENTS TT 100T:vybavené regulovaným časovačom s oneskorením vypnutia nastaviteľným od 2 do 30 min sa používajú  pre systémy ventilácie, ktoré vyžadujú vysoký tlak, silné prúdenie vzduchu a nízku hlučnosť .Ventilátory série TT sú najlepším riešením pre výmenu  vzduchu v priestoroch s vysokou vlhkosťou, ako sú kúpeľne alebo kuchyne, rovnako ako pre vetranie bytov, chát, obchodov, kaviarní, kín a pod . Design Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného odolného ABS plastu .Motor s obežným kolesom a svorkovnice sú upevnené na skrini pomocou špeciálnych svoriek so zámkami, ktoré sú pripevnené  takým spôsobom, aby bola zaistená ľahká demontáž bez použitia špeciálnych nástrojov. >Takáto konštrukcia zaručuje ľahkú údržbu a servisný prístup. Všetky modely môžu byť vybavené nastaviteľným časovačom . Jednofázový motor s guličkovým ložiskom má dve rýchlosti. Motory sú vybavené vstavanou ochranou proti prehriatiu a  automatickým reštartom. krytie  IP X4. Montáž:Ventilátor je možné namontovať na ktoromkoľvek mieste potrubného systému a v ľubovoľnom uhle, zvisle alebo vodorovne. Niekoľko ventilátorov môže byť namontovaných súčasne k zvýšeniu kapacity vzduchu alebo v sérii na  zvýšenie prevádzkového tlaku. Skriňa je vybavená montážnou doskou pre montáž na stenu. . Montážna krabica môže byť inštalovaná v akejkoľvek polohe pre jednoduchú inštaláciu a pripojenie.

Vhodný regulátor otáčok alebo prepínač rýchlosti nájdete dole v súvisiacich produktoch.Dodatočné parametre

Kategória: Axiálne potrubné ventilátory - VENTS typ TT
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.159 kg
Priemyselné ventilátory pre potrubie: 100mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: