awenta 100 kws h-parový senzor

Kód: KW100H
Neohodnotené
€49,20 €41 bez DPH €49,20 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Ventilátory do kúpeľne model KWS100 Silent sa vyznačujú veľmi nízkou hladinou hluku - 28 dB (A) a veľmi nízkou spotrebou elektrickej energie iba 7 W. To všetko vďaka novým motorom a modernému designu vrtule.Ventilátor do kúpeľne má tiež veľmi slušný výkon 105 m3 / h.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ventilátory do kúpeľne do stropu aj na stenu KWS100,Silent  sa vyznačujú veľmi nízkou hladinou hluku - 26 dB (A) a veľmi nízkou spotrebou elektrickej energie iba 5 W. To všetko vďaka novým motorom a modernému designu vrtule.Ventilátor do kúpeľne má tiež veľmi slušný výkon 105 m3 / h.

Výbava:Označenie H Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až  do 30 minút v závislosti na nastavení na časovači /timer/ Otáčaním ovládacieho gombíka  jednotlivých potenciometrov pre / časovač T a H pre snímač vlhkosti/  v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre zníženie nastavenej hodnoty.

Vážený zákazníci.Predné panely si viete vybrať dole medzi súvisiacimi produktami.


Dodatočné parametre

Kategória: Ventilátory AWENTA s výberom farby predného panelu
Záruka: 2 roky
Rozmer: 100mm
Vlastnosti: Gulôčkové ložisko, Vhodná do stropu, Parový senzor, Časový dobeh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: