arfs 200x200x15 gkf us ei20 murivo

Kód: TMD-4798
Neohodnotené
€111,48 €92,90 bez DPH €111,48 / 1 ks
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
13.3.2024
Dvierka sú vyrábané z hliníkových profi lov, ktoré sú zvárané do vonkajšieho a vnútorného rámu. Kompletná zostava je spojená pomocou pevného pántu a umožňuje tak otváranie krídla dvierok v prípade potreby. Na vonkajšom ráme sú navyše privarené montážne úchyty. Vnútorná krídlo je osadené protipožiarnym tesnením, ktoré sa pri vysokej teplote mnohonásobne zväčší a zabráni tak prieniku ohňa. Výplň dvierok je tvorená červenou doskou, upevnenú pomocou samovrtných skrutiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvierka sú vyrábané z hliníkových profi lov, ktoré sú zvárané do vonkajšieho a vnútorného rámu. Kompletná zostava je spojená pomocou pevného pántu a umožňuje tak otváranie krídla dvierok v prípade potreby. Na vonkajšom ráme sú navyše privarené montážne úchyty. Vnútorná krídlo je osadené protipožiarnym tesnením, ktoré sa pri vysokej teplote mnohonásobne zväčší a zabráni tak prieniku ohňa. Výplň dvierok je tvorená červenou doskou, upevnenú pomocou samovrtných skrutiek.

b -> a  / E30  EI₂20  EI₁20 EW30 
a -> b  / E30  EI₂20  EI₁20 EW30

Hlavné výhody modelu:
• Zvárané rámy 
• Ľahko otvárateľný tlačný zámok 
• Certifikát požiarnej odolnosti 
• Pevne ukotvený vnútorný rám 
• Vonkajší rám prispôsobený pre murovanú stenu

Pohodlné otváranie a zatváranie je zaručené tlačnými US zámky, ktoré sú umiestnené na vonkajšom ráme. Zatlačení na dosku vnútorného rámu v mieste zámku spôsobí vycvaknutie či zacvaknutie západky.

Dodatočné parametre

Kategória: Protipožiarné revízne dvierka do sádrokartónu - do muriva
Záruka: 2 roky
Revízne dvierka rozmery mm: 200x200mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: